Vibrator ZUNA Couples

6,800 LEK

Vibratori i çifteve Zuna është lodra perfekte për çiftet që duan të provojnë diçka të re. Designedshtë krijuar posaçërisht për të stimuluar të dy partnerët gjatë depërtimit. Vibratori vishet nga partneri femër. Fundi i ngushtë futet në mënyrë vaginale, ndërsa skaji tjetër prek klitorisin. Kjo siguron stimulim si të pikës G ashtu edhe të klitorit. Dridhësi lë hapësirë të mjaftueshme në vaginë për depërtim, kështu që partneri mashkull mund të shijojë edhe stimulim shtesë falë hapjes së ngushtë të vaginës dhe dridhjeve stimuluese. Zuna përmban 10 cilësime të dridhjeve (3 shpejtësi dhe 7 modele) dhe është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni edhe në dush ose në banjë. Vibratori përfshin një kabllo magnetike të karikimit USB për të rimbushur shpejt dhe lehtë baterinë. Pastroni vibratorin pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Availability: Në gjëndje SKU: PAN002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori i çifteve Zuna është lodra perfekte për çiftet që duan të provojnë diçka të re. Designedshtë krijuar posaçërisht për të stimuluar të dy partnerët gjatë depërtimit. Vibratori vishet nga partneri femër. Fundi i ngushtë futet në mënyrë vaginale, ndërsa skaji tjetër prek klitorisin. Kjo siguron stimulim si të pikës G ashtu edhe të klitorit. Dridhësi lë hapësirë të mjaftueshme në vaginë për depërtim, kështu që partneri mashkull mund të shijojë edhe stimulim shtesë falë hapjes së ngushtë të vaginës dhe dridhjeve stimuluese. Zuna përmban 10 cilësime të dridhjeve (3 shpejtësi dhe 7 modele) dhe është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni edhe në dush ose në banjë. Vibratori përfshin një kabllo magnetike të karikimit USB për të rimbushur shpejt dhe lehtë baterinë. Pastroni vibratorin pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Vibrator ZUNA Couples

6,800 LEK

In stock