Vibrator Yoyo G-Spot NALONE

7,200 LEK

Vibratori Nalone YoYo G-Spot është një vibrator i parë i përsosur i pikës G. Vibratori ndihet i butë dhe është i lehtë për t’u përdorur. Dridhjet e forta dhe pjesa e sipërme e lakuar stimulojnë pikën G për kulme të veçanta.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E33420 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori Nalone YoYo G-Spot është një vibrator i parë i përsosur i pikës G. Vibratori ndihet i butë dhe është i lehtë për t’u përdorur. Dridhjet e forta dhe pjesa e sipërme e lakuar stimulojnë pikën G për kulme të veçanta. Lodra është gjithashtu e papërshkueshme nga uji. Kjo ju lejon të merrni YoYo me vete në dush, ta përdorni në banjë dhe thjesht ta pastroni.

Materiali – silikoni, ABS
Pesha – 257 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Cilësimet – 7
I papërshkueshëm nga uji – Po
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal, stimulimi i pikës G
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Gjerësia – 4,00 cm
Diametri minimal – 1,70 cm
Thellësia e futjes – 12,50 cm
Gjatësia – 17,10 cm
Diametri maksimal – 3,40 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Niveli i zhurmës – Normal
Gjatësia e kordonit të penisikimit – 90 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Kutia – 46

Vibrator Yoyo G-Spot NALONE

7,200 LEK

Out of stock