Vibrator Womanizer Starlet

13,000 LEK

Vibrator Womanizer, i përshtatshëm për tu vendosur në çantë. Stimulon klitorin nëpërmjet dridhjeve në formë vale. Me shtypjen e një butoni, aktivizohen 4 mënyra të ndryshme intesiteti. Eshtë kundra ujit dhe i karikueshëm. Përmban kabëll karikimi USB .

Availability: Në gjëndje SKU: 05963290000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator Womanizer, i përshtatshëm për tu vendosur në çantë. Stimulon klitorin nëpërmjet dridhjeve në formë vale. Me shtypjen e një butoni, aktivizohen 4 mënyra të ndryshme intesiteti. Eshtë kundra ujit dhe i karikueshëm. Përmban kabëll karikimi USB .