Vibrator Womanizer Marilyn Monroe white

19,900 LEK

Marilyn do ta kishte dashur këtë Womanizer!
Womanizer nga Edicioni Special i Marilyn Monroe i koordinuar me ngjyra është një stimulues i valëve të presionit të fuqishëm, por pa zhurmë, që kënaq një person me 10 intensitete të ndryshme.

Availability: Në gjendje SKU: 54003330000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marilyn do ta kishte dashur këtë Womanizer!
Womanizer nga Edicioni Special i Marilyn Monroe i koordinuar me ngjyra është një stimulues i valëve të presionit të fuqishëm, por pa zhurmë, që kënaq një person me 10 intensitete të ndryshme. Intensiteti mund të rregullohet lehtësisht me butonin (+/-). Teknologjia e patentuar Pleasure Air siguron stimulim të saktë të klitorisit pa rënë në kontakt me të. Mund të përdoret edhe në banjë ose në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji. Womanizer kthehet në cilësimin më të ulët pasi të jetë shtypur butoni – për një fund relaksues të një orgazme (funksioni Afteglow).

Kënaqësia e ngushtë, e lehtë për t’u mbajtur është e mbuluar me një sipërfaqe të plotë të butë prekëse e cila ndihet e butë ndaj lëkurës gjatë kënaqësisë. Koka stimuluese është bërë nga silikoni miqësor ndaj lëkurës për kënaqësi të pastër.

Përfshin një penisikues magnetik, një çantë magazinimi (100% pambuk) dhe një kokë zëvendësuese.

Paketimi është prodhuar në mënyrë vegane dhe është prodhuar me 41% më pak plastikë.

148 x 48 x 35 mm.
Vrima stimuluese 1,2 cm x 1,9 cm.
Pesha 118 g.
ABS, PU, ​​silikoni.

Stimulues i valëve të presionit me 10 intensitete
Në ngjyrat e preferuara të Marilyn Monroe
Pëshpëritje-qetë
I papërshkueshëm nga uji
Karakteristika e dritës së pasme
Sipërfaqe e plotë e butë me prekje
Përfshirë një çantë magazinimi
Përfshin një penisikues magnetik
Prodhuar në mënyrë vegane

Vibrator Womanizer Marilyn Monroe white

19,900 LEK

In stock