-30%

Vibrator Womanizer Classic

Çmimi origjinal qe: 24,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 17,080 LEK.

Womanizer Classic është një vibrator i fuqishëm, tani me 10 (në vend të 8) intensiteteve të ndryshme. Intensiteti mund të rregullohet lehtësisht me butonin (+/-). Teknologjia Pleasure Air siguron stimulim të saktë të klitorisit pa rënë në kontakt me të. Mund të përdoret edhe në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji. Classic

Pjesa e ngushtë dhe e lehtë për t’u mbajtur është e mbuluar me një sipërfaqe të plotë të butë prekëse e cila ndihet e butë ndaj lëkurës gjatë kënaqësisë. Koka stimuluese dhe koka zëvendësuese janë bërë prej silikoni miqësor ndaj lëkurës për kënaqësi të pastër.

Availability: Në gjendje SKU: 05540570000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Womanizer Classic është një vibrator i fuqishëm, tani me 10 (në vend të 8) intensiteteve të ndryshme. Intensiteti mund të rregullohet lehtësisht me butonin (+/-). Teknologjia Pleasure Air siguron stimulim të saktë të klitorisit pa rënë në kontakt me të. Mund të përdoret edhe në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji. Classic

Pjesa e ngushtë dhe e lehtë për t’u mbajtur është e mbuluar me një sipërfaqe të plotë të butë prekëse e cila ndihet e butë ndaj lëkurës gjatë kënaqësisë. Koka stimuluese dhe koka zëvendësuese janë bërë prej silikoni miqësor ndaj lëkurës për kënaqësi të pastër.

Vibrator Womanizer Classic

Çmimi origjinal qe: 24,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 17,080 LEK.

In stock