Vibrator Wireless

8,000 LEK

Vibrator me ngjyre naturale me pult wireles, me ngjitje me vakum ne baze dhe testikuj. Koke dhe damare te theksuar dhe 10 ritme vibrimi.
Gjatesia totale 19 cm, gjatesia e penetrueshme 14 cm, diam. 3.8 – 4.1 cm. Materiali: silikon, ABS. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Availability: Në gjendje SKU: 05871680000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me ngjyre naturale me pult wireles, me ngjitje me vakum ne baze dhe testikuj. Koke dhe damare te theksuar dhe 10 ritme vibrimi.
Gjatesia totale 19 cm, gjatesia e penetrueshme 14 cm, diam. 3.8 – 4.1 cm. Materiali: silikon, ABS. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Vibrator Wireless

Vibrator Wireless

8,000 LEK

In stock