-30%

Vibrator Wiggling Rabbit

Çmimi origjinal qe: 10,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,140 LEK.

Stimulim i dyfishtë luksoz!
Ky Vibrator i Lepurit Wiggling nga Sweet Smile është i mbuluar me silikon të butë prej kadifeje. Jo vetëm që bie në sy për shkak të dizajnit të tij të bukur, por edhe për shkak të asaj që mund të bëjë.

Availability: Në gjendje SKU: 05550290000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator lepuri me 3 motorë
Duke tundur majën e pikës G me 3 shpejtësi
10 mënyra dridhjeje
Funksionet mund të kontrollohen së bashku ose veçmas
Silikoni i butë prej kadifeje
I papërshkueshëm nga uji
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Stimulim i dyfishtë luksoz!
Ky Vibrator i Lepurit Wiggling nga Sweet Smile është i mbuluar me silikon të butë prej kadifeje. Jo vetëm që bie në sy për shkak të dizajnit të tij të bukur, por edhe për shkak të asaj që mund të bëjë. Ka 10 mënyra dridhjeje të fshehura në stimuluesin e klitorit. Ekzistojnë gjithashtu 10 mënyra dridhjeje në majën fleksibël të pikës G që tund kokën me padurim në 3 shpejtësi.

3 motorët nënkuptojnë se ky vibrator është shumë i fuqishëm. Funksionet mund të kontrollohen së bashku ose veçmas me shtypjen e një butoni. Vibratori Wiggling Rabbit është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 21.5 cm. Gjatësia e futjes 11,6 cm, Ø 2,5 cm – 3,8 cm. Silikoni, PU, ABS. E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB.

Vibrator Wiggling Rabbit

Çmimi origjinal qe: 10,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,140 LEK.

In stock