Vibrator Web Rabbit Purple

8,200 LEK

Vibrator perfekt i pikës G me 12 cilësime të fuqishme vibrimi. Ky vibrator jo vetëm që stimulon vaginën, por edhe pikën G dhe klitorisin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BI-014420 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator perfekt i pikës G me 12 cilësime të fuqishme vibrimi. Ky vibrator jo vetëm që stimulon vaginën, por edhe pikën G dhe klitorisin. Dizajni ergonomik do të thotë që ju mund të gjeni lehtësisht të gjitha pikat tuaja intime. Vibratori përmban veshët vibrues të lepurit për t’ju sjellë përsëri dhe përsëri në një kulm fantastik. Vibratori është i butë dhe i lehtë për t’u mbajtur. Mund ta ripenisikoni shpejt me kabllon USB të përfshirë!

Pastroni lodrën siç duhet pas përdorimit me pastrues lodrash ose sapun të butë dhe ujë të vakët. Më pas vendoseni vibratorin në një vend të thatë dhe pa pluhur.

Vibrator Web Rabbit Purple

8,200 LEK

Out of stock