Vibrator WAND VIM Blue

18,900 LEK

VIM ka një gamë më të gjerë dridhjesh se lodrat e tjera, kështu që ju mund të kënaqeni në dridhjet e tij të forta në çdo moment të lojës tuaj, nga ngrohja tek orgazma e deri te ftohja.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 10001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

 

SHOP PREMIUM – PËR ARGËTIM LEGJENDAR
Lodra më e fuqishme FUN FACTORY ndonjëherë: Për orgazma super intensive
Sipërfaqe me teksturë valësh: prish klitorisin, labia, perineumin dhe më shumë
Qafë pak fleksibël për rehati në çdo pozicion
Dridhja qëndron në kokë, jo në dorezë
Dridhje të rregullueshme mirë nga të buta në të forta
Weighted Rumble™ Technology = stimulim i thellë, edhe me shpejtësinë më të ulët

MË SHUMË PERSONALIZIM DHE VIBRACION MË TË MIRË
Sigurisht, shkopinjtë janë një lloj lodër klasike, por nuk e keni ndjerë kurrë një shkop si VIM më parë. Shumica e shkopinjve japin fuqi të pastër dhe asgjë tjetër. Në cilësimet e tyre të ulëta, ata janë të zhurmshëm ose irritues. VIM ka një motor me peshë të parë në industri që jep dridhje të zhurmshme me çdo shpejtësi, duke përfshirë edhe më të butë.

VIM gjithashtu ka një gamë më të gjerë dridhjesh se lodrat e tjera, kështu që ju mund të kënaqeni në dridhjet e tij të forta në çdo moment të lojës tuaj, nga ngrohja tek orgazma e deri te ftohja. Personalizoni çdo cilësim ose program duke mbajtur butonat [+] ose [-] për të gjetur atmosferën e përsosur për mënyrën se si luani.

 

SHQIP (A) MASAGER? TAKONI VIM
Pse shkopinjtë janë ende të njohur? A nuk janë të viteve ’70?
Shkopinjtë kanë qëndruar të njohur për dekada për shkak të shkathtësisë së tyre të pakrahasueshme dhe lehtësisë së përdorimit – ato janë ARGËTUESE për këdo, në çdo pjesë të jashtme të trupit. Ata janë gjithashtu mjaft të arritshëm për fillestarët e lodrave dhe mjaftueshëm të adaptueshëm për çifte dhe grupe.

Gjithçka që tha, VIM nuk është “masazhuesi i shpinës” i gjyshes suaj. Teknologjia pas kësaj lodre është krejtësisht e re, nga motori i saj i peshuar te funksionimi i qetë e deri te dridhjet e saj të personalizueshme.

Unë tashmë kam një shkop. A duhet të marr akoma VIM?
Ti duhet! Dridhja e zhurmës së lodrës është unike dhe udhëton nën sipërfaqe për kënaqësi më të thellë. Kënaquni me cilësimet dhe programet e tij ultra të forta, të cilat ofrojnë stimulim të fortë dhe të shpejtë.

Nuk më kanë pëlqyer kurrë shkopinjtë. A do të më pëlqente VIM?
Thjesht mundesh! Lojtarët e ndjeshëm do të vlerësojnë cilësimet më të ulëta të shkopit, me një dridhje të dridhur që në të vërtetë është ngjallëse, jo irrituese apo dërrmuese.

Si funksionojnë dridhjet e personalizueshme?
Thjesht mbani shtypur [-] për të ulur gradualisht intensitetin, ose mbani shtypur [+] për ta rritur sipas dëshirës tuaj. Nuk do të zhgënjeheni nga forca e lodrës – motori i VIM është më i fuqishmi ynë!

A është kjo lodër vetëm për clips?
VIM është i shkëlqyeshëm për stimulimin e klitorit, por nuk është vetëm për këtë. Shumë njerëz me prostatë pëlqejnë të shtypin shkopin kundër perineumit për stimulim indirekt të pikës P. Mund ta përdorni edhe për të prishur koronën e penisit, ose për të përkëdhelur topat gjatë një dredhjeje. Është gjithashtu një mënyrë e mirë për të ngrohur të gjithë trupin. Përdoreni atë në qafë, shpatulla, në pjesën e poshtme të shpinës ose kudo tjetër që meriton pak dashuri.

Dhe është e qetë?
Është më e qetë! Në fakt, VIM është 50% më i qetë se shkopi kryesor, për kënaqësi maksimale me zhurmë minimale.

Vibrator WAND VIM Blue

18,900 LEK

Out of stock