Vibrator Wand Massager Emerald Love

7,200 LEK

Dizajn fisnik për masazhe të plota të trupit dhe stimulim të përpiktë! Shkop masazhi luksoz i rimbushshëm Luxury Wand Massager nga Emerald Love me një kokë masazhi të lëvizshme. 10 mënyra dridhjeje sigurojnë një dëshirë individuale për masazh dhe mund të kontrollohen lehtësisht me kontrollin me një buton në dorezë – edhe nën / në ujë! Dizajni ergonomik me një dorezë të gjatë dhe një kokë masazhi të lëvizshme arrin lehtësisht në të gjitha pjesët e trupit dhe pikat e jashtme të kënaqësisë në mënyrë që t’i llastoni me dridhje dhe masazhe. Cilësi kadifeje e butë e prekjes e bën lëkurën të ndihet shumë e këndshme. Përfshirë kabllon e karikimit USB.

Availability: Në gjëndje SKU: 05518300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dizajn fisnik për masazhe të plota të trupit dhe stimulim të përpiktë! Shkop masazhi luksoz i rimbushshëm Luxury Wand Massager nga Emerald Love me një kokë masazhi të lëvizshme. 10 mënyra dridhjeje sigurojnë një dëshirë individuale për masazh dhe mund të kontrollohen lehtësisht me kontrollin me një buton në dorezë – edhe nën / në ujë! Dizajni ergonomik me një dorezë të gjatë dhe një kokë masazhi të lëvizshme arrin lehtësisht në të gjitha pjesët e trupit dhe pikat e jashtme të kënaqësisë në mënyrë që t’i llastoni me dridhje dhe masazhe. Cilësi kadifeje e butë e prekjes e bën lëkurën të ndihet shumë e këndshme. Përfshirë kabllon e karikimit USB.

Vibrator Wand Massager Emerald Love

7,200 LEK

In stock