Vibrator Wand Maria Cala Azul

7,200 LEK

Ky vibrator shkop nga koleksioni Cala Azul është i përsosur për një natë emocionuese në dhomën e gjumit! Falë madhësisë së tij kompakte, vibratori është gjithashtu ideal për udhëtime dhe përshtatet rehat në dorë falë silikonit ultra të butë.

Availability: Në gjëndje SKU: CAL004 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator shkop nga koleksioni Cala Azul është i përsosur për një natë emocionuese në dhomën e gjumit! Falë madhësisë së tij kompakte, vibratori është gjithashtu ideal për udhëtime dhe përshtatet rehat në dorë falë silikonit ultra të butë. Shijoni 10 cilësime vibrimi, edhe në vaskë, sepse vibratori është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Karikoni lehtësisht vibratorin me kabllon USB të përfshirë dhe pastrojeni pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Vibrator Wand Maria Cala Azul

7,200 LEK

In stock