-30%

Vibrator Wand Led Liaison

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,740 LEK.

Një lidhje e mrekullueshme mes xhamit dhe silikonit!
Vibratori i bukur dhe elegant Wand LED nga Liaison kombinon të gjitha avantazhet e një vibrator silikoni dhe xhami.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05559080000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator dhe masazhues në një – mund të përdoren të dy skajet
Njëra anë është bërë nga silikoni i butë prej kadifeje
Ana tjetër është prej xhami – me një dritë sensuale LED
10 mënyra dridhjeje me shtypjen e një butoni
Kokë masazhi pak fleksibël
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB
Sipërfaqe të lëmuara – të lehta për t’u pastruar

Një lidhje e mrekullueshme mes xhamit dhe silikonit!
Vibratori i bukur dhe elegant Wand LED nga Liaison kombinon të gjitha avantazhet e një vibrator silikoni dhe xhami. Mund të përdoren të dy skajet: Fundi me kokën masazhuese pak fleksibël është prej silikoni me një teksturë prej kadifeje Soft Touch dhe skaji tjetër është bërë nga xhami borosilikat i ngurtë, me cilësi të lartë me një dritë sensuale LED në majë.

Një motor i fuqishëm ofron 10 mënyra të ndryshme dridhjesh të cilat mund të rregullohen lehtësisht me butonin në mes të Vibratorit LED Wand. Dridhjet e forta ndihen në të dy skajet dhe janë perfekte për masazhe dhe stimulime të ndryshme brenda dhe në trup, gjatë argëtimit solo dhe gjatë argëtimit në çift.

Materiali ndërlidhës i cilësisë së lartë, miqësor ndaj lëkurës (qelqi dhe silikoni) rrëshqet mbi lëkurë dhe në zonat intime pothuajse vetë. Vibratori LED Wand gjithashtu mund të pastrohet lehtësisht falë sipërfaqeve të lëmuara. Fundi i xhamit gjithashtu mund të ngrohet ose ftohet, duke e bërë atë të përsosur për lojëra të shkëlqyera me temperaturë.

I ripenisikueshëm – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 21.5 cm.
Kokë masazhi 5.5 cm e gjatë, Ø max. 4.2 cm.
Bosht xhami 9 cm i gjatë, Ø 2,2 cm – 2,6 cm.
Pesha 211 g.
Silikoni, PU, ABS, xhami.

Vibrator Wand Led Liaison

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,740 LEK.

Out of stock