Vibrator Wand Doxy

19,800 LEK

Masazhuesi më i fuqishëm i shkopit në botë. E disponueshme ne pese ngjyra.

Doxy është masazhuesi më i fuqishëm i shkopit me rrymë në botë. I lançuar në vitin 2013, ai po tërheq një numër në rritje entuziastësh, të etur për të eksperimentuar me këtë masazhues intim të rëndë, por të kontrollueshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E26220 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazhuesi më i fuqishëm i shkopit në botë. E disponueshme ne pese ngjyra.

Doxy është masazhuesi më i fuqishëm i shkopit me rrymë në botë. I lançuar në vitin 2013, ai po tërheq një numër në rritje entuziastësh, të etur për të eksperimentuar me këtë masazhues intim të rëndë, por të kontrollueshëm.

Projektuar, projektuar dhe montuar në fabrikën tonë në Cornwall, Doxy është përgjigja e shumëpritur e Mbretërisë së Bashkuar për Shkopin Magjik Hitachi tani të ndërprerë. Në një treg të përmbytur nga imitime të lira – dhe shpesh të rrezikshme, ne donim të rifitonim reputacionin e masazhuesit të shkopit me energji elektrike.

Sekreti i suksesit të tij? Gjithçka ka të bëjë me kokën.

E bërë nga alumini dhe e derdhur në vend, pesha dhe mekanizmi brenda kokës së Doxy do të thotë se rrotullohet dhe gjëmohet, në vend që të gumëzhin. Duke ofruar dridhje të fuqishme që depërtojnë thellë në trup, është jashtëzakonisht efektiv kur përdoret si masazhues i përgjithshëm i trupit ose për qëllime intime. Ndërsa shumë e gjejnë veten të kënaqur me cilësimet më të ulëta, Doxy mund të arrijë deri në 9000 RPM: është mjeti i përsosur për ata që duan opsionin për të luajtur fort dhe shpejt.

Duke dashur t’u ofrojmë klientëve tanë më shumë, Doxy është i vetmi masazhues me shkopinj me një cilësim pulsi të kontrolluar. Duke marrë dridhjet e zhurmshme nga të ulëta, në të larta dhe përsëri dhe me cilësime të shpejtësisë së ndryshueshme, kjo i shton një dimension krejtësisht të ri përvojës suaj.

Gjetja e asaj që funksionon për ju është e gjitha pjesë e argëtimit, prandaj Doxy është ideal për gratë dhe çiftet e gatshme dhe të gatshme për të eksploruar nivelet e ndryshme të zgjimit.

Në prodhimin e masazhuesit tonë janë përdorur vetëm materiale cilësore dhe siguria është në krye të dizajnit të tij. Mbulesa e butë e kokës është bërë nga një material i shkallës mjekësore hipoallergjike që nuk përmban latex ose ftalate të padëshirueshme. Për më tepër, Doxy është një nga vetëm një pjesë e vogël e produkteve për të rritur me energji elektrike të pajisur me një njësi të furnizimit me energji elektrike (PSU), që do të thotë se një tension i ulët DC kalon në masazhues. Kjo jo vetëm që e bën atë plotësisht të sigurt, por do të thotë që Doxy juaj mund të përdoret në të gjithë botën.

Doxy u ofron grave dhe çifteve një nivel cilësie dhe ndjesie të pakrahasueshme aktualisht nga çdo shkop tjetër në treg.

priza e BE-së.

Vibrator Wand Doxy

19,800 LEK

Out of stock