Vibrator Wand Couples

8,400 LEK

Vibrator i rikarikueshëm me shkop me 3 bashkëngjitje nga Couples Choice që ka një kokë masazhi fleksibël, me dridhje të fortë. Dizajni ergonomik dhe doreza e gjatë nënkuptojnë që shkopi mund të arrijë lehtësisht në të gjitha zonat e ndryshme të trupit.

Availability: Në gjëndje SKU: 05556140000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shkop masazhi me 3 shtojca të buta
Kokë masazhuese fleksibël, me dridhje të fortë
12 mënyra dridhje të qeta në 6 intensitete
Funksioni i ngrohjes deri në 41°C
Ekran LED për përdorim të rehatshëm
Lehtë për tu mbajtur dhe e lehtë
Silikoni me një teksturë të butë me prekje
E rikarikueshme – përfshirë. një karikues magnetik USB

Për masazhe qetësuese ose intime – vetëm ose me partnerin!
Vibrator i rikarikueshëm me shkop me 3 bashkëngjitje nga Couples Choice që ka një kokë masazhi fleksibël, me dridhje të fortë. Dizajni ergonomik dhe doreza e gjatë nënkuptojnë që shkopi mund të arrijë lehtësisht në të gjitha zonat e ndryshme të trupit dhe pikat e jashtme të nxehta dhe më pas të kënaqë dhe të masazhojë zonat me dridhje. Ai përfshin 3 shtojca të ndryshme për masazhe intime: një masturbator i hapur dhe një i mbyllur me pika dhe një dildo me teksturë. Shtojcat e buta të mëndafshta janë të lehta për t’u vendosur dhe ato gjithashtu mund të ndërrohen lehtësisht.

12 mënyra të qeta të dridhjeve në 6 intensitete ofrojnë kënaqësi individuale të masazhit – nga goditjet e buta deri te pulsimet pulsuese. Shkopi i masazhit mund të ngrohet shpejt deri në temperaturën e trupit sepse ka një funksion ngrohjeje. Të gjitha funksionet mund të kontrollohen me shtypjen e një butoni. Ekrani LED në dorezë gjithashtu ndizet. Shkopi i lehtë masazhues është i lehtë për t’u mbajtur dhe shumë i rehatshëm për t’u përdorur.

I rikarikueshëm – përfshin një karikues magnetik USB.

Shkop masazhi
gjatësia e plotë 21.5 cm, koka Ø 5 cm.
Pesha 145 g.
Shtojcën e Dildo
16 cm e gjatë, gjatësia e futjes 10,5 cm, Ø max. 2.8 cm. 73 g.
Shtojcë e mbyllur masturbatori
13,5 cm e gjate, thellesia e futjes 8,5 cm, Ø 4,5 cm. 60 g.
Shtojcë e hapur e masturbatorit (pinshet)
11,5 cm e gjatë, Ø 3,8 cm, fleksibël. 72 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Wand Couples

8,400 LEK

In stock