Vibrator Wand Clit Gonna love it

9,400 LEK

Për masazhe të plota të trupit dhe për masazhimin e zonave intime!Ka 8 mënyra dridhjeje në 3 shpejtësi të cilat ofrojnë kënaqësi të mrekullueshme masazhuese që do t’i përshtatet nevojave të përdoruesit.

Availability: Në gjëndje SKU: 05532470000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për masazhe të plota të trupit dhe për masazhimin e zonave intime!Ka 8 mënyra dridhjeje në 3 shpejtësi të cilat ofrojnë kënaqësi të mrekullueshme masazhuese që do t’i përshtatet nevojave të përdoruesit.