Vibrator Wand Blue Nova

10,500 LEK

Ky vibrator i fuqishëm me shkop me dorezë të palëvizshme është krijuar për të eksploruar trupin tuaj dhe mund të përdoret për të rritur ndjesitë, por edhe për dhimbjen e muskujve! Doreza e tij e fortë siguron kontroll të rehatshëm.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE051BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i fuqishëm me shkop me dorezë të palëvizshme është krijuar për të eksploruar trupin tuaj dhe mund të përdoret për të rritur ndjesitë, por edhe për dhimbjen e muskujve! Doreza e tij e fortë siguron kontroll të rehatshëm. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Wand Blue Nova

10,500 LEK

In stock