Vibrator VOLTA blackberry

12,500 LEK

Energjizoni jetën tuaj seksuale me këtë vibrator dinamik! Majat e VOLTA-s fluturojnë kundër klitës dhe buzëve me çdo gjëmim nga motori i tij i thellë dhe i fuqishëm.

Availability: Në gjendje SKU: 1141064 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

NJË VIBRATOR I JASHTËM ME SUPER FUQI
Energjizoni jetën tuaj seksuale me këtë vibrator dinamik! Majat e VOLTA-s fluturojnë kundër klitës dhe buzëve me çdo gjëmim nga motori i tij i thellë dhe i fuqishëm. Lëvizja e tyre ritmike stimulon rrjedhjen e gjakut dhe rrit ndjeshmërinë, duke e bërë dridhjen më argëtuese se kurrë!

ÇFARË E BËN VOLTA TË VEÇANTË?
Lëvizja e majave dinamike të VOLTA-s e bën dridhjen e saj më të fortë, rrit zgjimin tuaj dhe rrit ndjeshmërinë, duke ju lejuar të ndiheni më shumë se kurrë më parë. Eksploroni një sërë ndjesish nga goditjet e egra të majave lëvizëse kundër pikave tuaja të nxehta deri te dridhjet klasike kur shtypni VOLTA-n kundër trupit tuaj. Ju madje mund të ngroheni me një prekje të lehtë dhe më pas të përforconi dridhjen dhe lëvizjen e këtij vibratori të fuqishëm të klitës kur dëshironi të filloni biznesin. Plus, mund të përdorni bllokimin praktik të udhëtimit për ruajtje të sigurt pas lojës.

SI TË PËRDORË VOLTA-n?
Para së gjithash, ky vibrator i jashtëm është një lodër me klishe. Ne ju rekomandojmë të provoni t’i poziciononi majat në vende të ndryshme—në të dyja anët e klitës, kundër kapuçit, me një majë kundër hapjes vaginale, rreth buzëve—dhe të gjeni mënyrën tuaj të preferuar për të dridhur me VOLTA.
Ai gjithashtu bën një lodër të shkëlqyer BJ! Vendosni pak vaj mes majave dhe rrëshqisni atë lart e poshtë boshtit të partnerit tuaj ndërkohë që përqendroheni në kokë!

MUND TA PËRDORË KËTË VIBRATOR TË FUQYSHËM CLIT ME NJË PARTNER?
Ne e inkurajojmë atë! Një gjë interesante në lidhje me VOLTA është se ajo përshtatet lehtësisht midis trupave tuaj, ndërsa doreza e saj me unazë e bën të lehtë mbajtjen gjatë seksit të partnerit. Nëse je dikush që nuk mund të marrë dridhje mjaftueshëm të forta, mund ta kesh atë me një partner – në një lodër mjaft të vogël që nuk do t’ju duhet të lundroni në mënyrë të vështirë rreth saj.

I ripenisikueshëm (me tregues të nivelit të penisikimit)

Dimensionet 18,9 cm dhe Ø 4,7 cm

Pesha 193 g

Jetëgjatësia e baterisë 40-120 minuta

Vibrator VOLTA blackberry

12,500 LEK

In stock