Vibrator Vibra Lotus

4,300 LEK

Vibrator ne ngjyre vjollce me pamje reale te penisit (me vena dhe koka). Me shtypjen e nje butoni merr 7 forma te ndryshme. Gjatesia eshte 17.8 cm, diametri eshte 3.6-4.6 cm. Materiali prej silikoni. E rekomandueshme te vendosni bateri ( cope te tipit AA).

Availability: Në gjendje SKU: 05906730000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator ne ngjyre vjollce me pamje reale te penisit (me vena dhe koka). Me shtypjen e nje butoni merr 7 forma te ndryshme. Gjatesia eshte 17.8 cm, diametri eshte 3.6-4.6 cm. Materiali prej silikoni. E rekomandueshme te vendosni bateri ( 2 cope te tipit AA).

Vibrator Vibra Lotus

Vibrator Vibra Lotus

4,300 LEK

In stock