Vibrator Vibra Lotus Penis

3,680 LEK

Me ngacmues klitori! Shijoni glans dhe venat thellë brenda jush, me këtë vibrator me formën e penisit me 7 funksione dridhje. Gjatësia e plotë përafërsisht. 21,5 cm, Ø 3,5 deri 4 cm. Materiali: silikoni, ABS. Ju lutemi porosisni bateritë veç e veç: 2 x AA.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05846140000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me ngacmues klitori! Shijoni glans dhe venat thellë brenda jush, me këtë vibrator me formën e penisit me 7 funksione dridhje. Gjatësia e plotë përafërsisht. 21,5 cm, Ø 3,5 deri 4 cm. Materiali: silikoni, ABS. Ju lutemi porosisni bateritë veç e veç: 2 x AA.

Vibrator Vibra Lotus Penis

3,680 LEK

Out of stock