Vibrator Vibes of Love

8,400 LEK

Vibrator duo Bërë nga silikoni dhe ABS 2 motorë të fuqishëm 9 Modele vibrimi në bosht 9 Modele dridhjesh në stimuluesin e klitorit Funksionim i lehtë me 2 butona I papërshkueshëm nga uji IPX7 E karikueshme Përfshihet kabllo magnetike USB Koha e karikimit 3 orë Përdorni kohën 1,5 orë Zhurma <60 db Gjatësia 22,7 cm Gjerësia 7,8 cm Diametri 4,3 cm

Availability: Në gjëndje SKU: 21795 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator duo Bërë nga silikoni dhe ABS 2 motorë të fuqishëm 9 Modele vibrimi në bosht 9 Modele dridhjesh në stimuluesin e klitorit Funksionim i lehtë me 2 butona I papërshkueshëm nga uji IPX7 E karikueshme Përfshihet kabllo magnetike USB Koha e karikimit 3 orë Përdorni kohën 1,5 orë Zhurma <60 db Gjatësia 22,7 cm Gjerësia 7,8 cm Diametri 4,3 cm

Vibrator Vibes of Love

8,400 LEK

In stock