-30%

Vibrator VibePad

Çmimi origjinal qe: 14,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,220 LEK.

Udhëtoni në valët e kënaqësisë!
Jastëk vibrues inovativ me 2 motorë dhe 2 valë stimulimi në formë anatomike që janë përshtatur në mënyrë të përkryer për në vaginë dhe anus. Të dy valët ofrojnë 7 mënyra dridhje të fuqishme që mund të kontrollohen veçmas. Kontrolli i largët i përfshirë garanton trajtim të përshtatshëm. Vibepad është jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur dhe shumë intuitiv: ai vetëm duhet të vendoset në një karrige dhe më pas mund të shijohet i ulur dhe pa pasur nevojë të përdorni duart. Gjithashtu i përshtatshëm për stimulimin e testikujve dhe perineumit. I papërshkueshëm nga uji dhe i penisikueshëm me kabllo USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 29 cm, gjerësia totale 20,7 cm, lartësia 2.9-4.2 cm. Silikoni me një shtresë PU.

Availability: Në gjendje SKU: 05947330000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Udhëtoni në valët e kënaqësisë!
Jastëk vibrues inovativ me 2 motorë dhe 2 valë stimulimi në formë anatomike që janë përshtatur në mënyrë të përkryer për në vaginë dhe anus. Të dy valët ofrojnë 7 mënyra dridhje të fuqishme që mund të kontrollohen veçmas. Kontrolli i largët i përfshirë garanton trajtim të përshtatshëm. Vibepad është jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur dhe shumë intuitiv: ai vetëm duhet të vendoset në një karrige dhe më pas mund të shijohet i ulur dhe pa pasur nevojë të përdorni duart. Gjithashtu i përshtatshëm për stimulimin e testikujve dhe perineumit. I papërshkueshëm nga uji dhe i penisikueshëm me kabllo USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 29 cm, gjerësia totale 20,7 cm, lartësia 2.9-4.2 cm. Silikoni me një shtresë PU.

Vibrator VibePad

Çmimi origjinal qe: 14,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,220 LEK.

In stock