Vibrator Ultra Bullet Violet 5 Satisfyer

7,300 LEK

Vibrator i vogël me shumë fuqi dhe dridhje shumë të forta, i përsosur për përdorim në çift, i krijuar kryesisht për të stimuluar klitorisin

Availability: Në gjendje SKU: 410000071349 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Satisfyer Ultra Power Bullet 5 di se si t’ju kënaqë plotësisht me dridhje të thella. Falë dizajnit me tegela dhe formës voluminoze, ky mini vibrator siguron një mbajtje të mirë dhe ju mundëson të shijoni një sërë kënaqësish.

  • Modelet e fuqishme të dridhjeve ofrojnë stimulim intensiv të klitorit
  •  Falë përfundimit të saj të papërshkueshëm nga uji (IPX7), kjo lodër mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë dhe është e lehtë për t’u pastruar
  • Bërë nga silikoni super i butë, miqësor ndaj trupit, i cilësisë mjekësore që është i lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienik

Pesha: 1,37 oz (38,79 gm).

Gjatësia: 3.7″ (96 mm)

Gjerësia: 1.2″ (26 mm).

Material: Silikoni

Vibrator Ultra Bullet Violet 5 Satisfyer

7,300 LEK

In stock