Vibrator Tracy’s Tease Sucking

7,900 LEK

A keni dëgjuar për thithjen e vibratorit Tease? Është një lodër seksuale që ka dy funksione kryesore: e para është thithja me funksion ngrohjeje, e cila mund t’ju ndihmojë të arrini një orgazmë më intensive dhe më të këndshme.

Availability: Në gjendje SKU: AVB209PU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A keni dëgjuar për thithjen e vibratorit Tease? Është një lodër seksuale që ka dy funksione kryesore: e para është thithja me funksion ngrohjeje, e cila mund t’ju ndihmojë të arrini një orgazmë më intensive dhe më të këndshme. Për më tepër, ai ka 5 nivele thithjeje, kështu që ju mund të rregulloni intensitetin sipas dëshirës tuaj. Funksioni i dytë është një dridhje e saktë në një formë G që mund të stimulojë në mënyrë efektive pikën tuaj G, me shuplaka dhe 10 mënyra të ndryshme dridhjeje për të eksperimentuar.

Kjo lodër është bërë nga silikoni i butë dhe i rehatshëm për lëkurën, kështu që ndjehet e këndshme në prekje dhe pastrohet lehtë. Për më tepër, është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni në dush ose vaskë. Tease Vibrator Suction është gjithashtu i ripenisikueshëm nga USB, duke e bërë atë të përshtatshëm dhe të lehtë për t’u përdorur. Pavarësisht nëse e përdorni vetëm ose me një partner, kjo lodër mund t’ju ofrojë një përvojë seksuale unike dhe emocionuese.

Vibrator Tracy’s Tease Sucking

7,900 LEK

In stock