Vibrator Tracy’s Dog TF Tadpole

7,600 LEK

Vibratori TF Tadpole Double Stimulation është një lodër seksuale tepër e gjithanshme dhe emocionuese. Me kombinimin e saj të plumbit thithës dhe vibrues, kjo lodër ofron stimulim të dyfishtë që mund të shijohet si nga individët ashtu edhe nga çiftet.

Availability: Në gjendje SKU: AVB061TI Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori TF Tadpole Double Stimulation është një lodër seksuale tepër e gjithanshme dhe emocionuese. Me kombinimin e saj të plumbit thithës dhe vibrues, kjo lodër ofron stimulim të dyfishtë që mund të shijohet si nga individët ashtu edhe nga çiftet. Me 10 mënyra të ndryshme thithjeje dhe dridhjeje, ka shumë opsione për të eksploruar dhe zbuluar atë që ju pëlqen.

Për më tepër, kjo lodër është bërë nga silikoni i butë për lëkurën dhe ka një dizajn unik që është tërheqës nga ana vizuale dhe prekëse. Për më tepër, është i ripenisikueshëm magnetikisht përmes USB dhe plotësisht i papërshkueshëm nga uji, duke e bërë atë perfekt për t’u shijuar në dush ose vaskë.

Vibrator Tracy’s Dog TF Tadpole

7,600 LEK

In stock