Vibrator Tracy’s Dog Purple G-Spot

9,100 LEK

Ky vibrator i pikës G dhe klitorisit ju çon pa mundim në lartësi të pashoqe kënaqësie! Falë majës së saj të lakuar, ajo synon saktësisht pikën G, ndërsa gjuha e saj silikoni stimulon klitorisin me dridhje të lezetshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AVB072PU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i pikës G dhe klitorisit ju çon pa mundim në lartësi të pashoqe kënaqësie! Falë majës së saj të lakuar, ajo synon saktësisht pikën G, ndërsa gjuha e saj silikoni stimulon klitorisin me dridhje të lezetshme.

Kaloni pa mundim midis 7 modeleve të lëpirjes dhe 10 mënyrave të dridhjeve dhe zgjidhni të preferuarin tuaj, edhe në banjë, pasi vibratori është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Kur të jeni gati për lakimin e gishtave, kënaqësinë intime, merrni tuajën sot.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 321 gram
Dridhje të ndryshueshme
Kontrolli me valë me buton
Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji

Vibrator Tracy’s Dog Purple G-Spot

9,100 LEK

Out of stock