Vibrator Touch to Rabbit NALONE

9,900 LEK

Personalizoni modelet e dridhjeve të vibratorit Touch 2 duke përdorur panelin që përgjigjet me prekje për stimulim të përshtatur të pikës G. Thjesht shtypni dhe mbani butonin “T” gjatë çdo cilësime për të kaluar vibe nga kontrollet standarde në cilësimin e prekjes.

Availability: Në gjëndje SKU: E33445 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Personalizoni modelet e dridhjeve të vibratorit Touch 2 duke përdorur panelin që përgjigjet me prekje për stimulim të përshtatur të pikës G. Thjesht shtypni dhe mbani butonin “T” gjatë çdo cilësime për të kaluar vibe nga kontrollet standarde në cilësimin e prekjes.

Ky lepur ka një kokë të lakuar me bulbozë për të masazhuar pikën G dhe vibratorin e lepurit për stimulimin e klitorisit.

Kontrolloni modelet e dridhjeve duke prekur ose mbajtur panelin e kontrollit metalik. Shtypni butonin ‘+’ për t’u kthyer në modelet e paracaktuara.

Materiali – silikoni, ABS
Pesha – 419 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Cilësimet – 7
I papërshkueshëm nga uji – Po
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal, Stimulimi i klitorit, stimulimi i pikës G
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Gjerësia – 4,60 cm
Thellësia e futjes – 12,70 cm
Gjatësia – 21,80 cm
Diametri maksimal – 3,50 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Niveli i zhurmës – Normal
Gjatësia e kordonit të karikimit – 90 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)