Vibrator Torero rechargeable

11,300 LEK

Vibrator me rotacion me shpejtësi të lartë! Vibrator realist me testikuj, venat e theksuara dhe kokë të fryrë. Ofron 10 mënyra emocionuese dridhjeje dhe një rrotullim 10 sekondësh me shpejtësi të lartë me shtypje të një butoni. Me një bazë të guximshme të thithjes për argëtim pa duar. Karikohet me kabllo të përfshirë USB. Gjatësia e plotë 21 cm, thellësia e futjes 14 cm, Ø 3.5-4.7 cm. Silikon.

Availability: Në gjendje SKU: 05938340000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me rotacion me shpejtësi të lartë! Vibrator realist me testikuj, venat e theksuara dhe kokë të fryrë. Ofron 10 mënyra emocionuese dridhjeje dhe një rrotullim 10 sekondësh me shpejtësi të lartë me shtypje të një butoni. Me një bazë të guximshme të thithjes për argëtim pa duar. Karikohet me kabllo të përfshirë USB. Gjatësia e plotë 21 cm, thellësia e futjes 14 cm, Ø 3.5-4.7 cm. Silikon.

Vibrator Torero rechargeable

Vibrator Torero rechargeable

11,300 LEK

In stock