-30%

Vibrator Thumping & Shaking Javida

7,210 LEK

Kënaqësi e gjithanshme thellësisht pulsuese!
Vibratori Thumping & Shaking Rabbit nga Javida ka një bosht të lakuar të përkryer me pikën G.

Availability: Në gjendje SKU: 05553710000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator hotspot me 3 motorë – shumë i qetë!
E lakuar perfekte për stimulimin e pikës G/klitoriale
Funksioni i dridhjes për vaginën
Funksion pulsues, trokitës i goditjes për klitorisin
10 mënyra për funksion + TURBO për fuqi të menjëhershme
Funksionet mund të kontrollohen veçmas
Silikoni i butë me prekje
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB ngarkimi magnetike

Kënaqësi e gjithanshme thellësisht pulsuese!
Vibratori Thumping & Shaking Rabbit nga Javida ka një bosht të lakuar të përkryer me pikën G. E treta e sipërme e boshtit dridhet dhe pulson për një masazh të mrekullueshëm të vaginës, ndërsa klitoris stimulohet nga impulse të forta trokitjeje.

Funksionet inovative të dridhjes dhe goditjes kanë të dyja 10 mënyra që mund të kontrollohen me butonat në lodër – veçmas ose të kombinuara. Nëse një person dëshiron, ai gjithashtu mund të shtypë butonin Turbo për të nisur menjëherë të dy funksionet me fuqi të plotë. 3 motorët e besueshëm janë të fuqishëm por edhe shumë të qetë.

Pjesa e poshtme e boshtit është këndshëm fleksibël dhe i gjithë vibratori është bërë nga silikoni me një strukturë të butë të mëndafshtë. Kjo do të thotë që vibratori është i lehtë për t’u futur, përshtatet me trupin dhe ndihet i mrekullueshëm gjatë stimulimit.

E ringarkueshme – përfshin një kabllo USB magnetike të penisikimit.

17,1 cm x 12,1 cm, gjatësia e futjes 14,2 cm, Ø 2,7 cm – 3,9 cm.
Pesha 291 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Thumping & Shaking Javida

7,210 LEK

In stock