Vibrator Thrusting Pearl

7,600 LEK

Kënaqësi e pastër!
Vibrator Pearl nga Sweet Smile me një vibrator fleksibël klitorial dhe rruaza rrotulluese në bosht për kënaqësi orgazmike që arrin edhe në pikën G

Availability: Në gjendje SKU: 05508760000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator shtytës me një vibrator klitori
Rruaza rrotulluese në bosht
Funksionet mund të kontrollohen veçmas
I papërshkueshëm nga uji
E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB
Tabaka kartoni me dritare plastike (jo e ngjitur)

Kënaqësi e pastër!
Vibrator Pearl nga Sweet Smile me një vibrator fleksibël klitorial dhe rruaza rrotulluese në bosht për kënaqësi orgazmike që arrin edhe në pikën G. Ka 2 motorë të fuqishëm – një në stimuluesin e klitorit i cili ka 10 mënyra të ndryshme dridhjeje dhe një në bosht që ka 5 mënyra të shkëlqyera shtytje/rrotullimi. Të gjitha mënyrat mund të kontrollohen veçmas me shtypjen e një butoni. Vibratori Thrusting Pearl është i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se mund të përdoret edhe në banjë apo dush! Është bërë nga silikoni me një teksturë të butë prekëse e cila ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë. Mund të ripenisikohet me kabllo USB.

Gjatësia e plotë 23,4 cm deri në 24,8 cm, gjatësia e futjes 13 cm, Ø 2,8 deri në 3,7 cm. Pesha 306 g. Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Thrusting Pearl

7,600 LEK

In stock