Vibrator Thru Thumper

13,900 LEK

Përjetoni kënaqësinë e depërtimit me këtë bosht të lëmuar silikoni vibrues dhe shtytës. Ai përmban 7 mënyra shtytjeje për depërtim më të thellë dhe një kabllo të shkurtër që çon në një buton të rrumbullakët silikoni për ta ndezur dhe penisikuar.

Availability: Në gjendje SKU: AH007 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni kënaqësinë e depërtimit me këtë bosht të lëmuar silikoni vibrues dhe shtytës. Ai përmban 7 mënyra shtytjeje për depërtim më të thellë dhe një kabllo të shkurtër që çon në një buton të rrumbullakët silikoni për ta ndezur dhe penisikuar. Gjithashtu ka 10 mënyra dridhjesh, të kontrollueshme me telekomandë. Është rezistent ndaj ujit për argëtim gjatë dushit dhe mund të penisikohet me kabllo USB magnetike. Pastrojeni me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë pas çdo përdorimi dhe përdorni një pastrues lodrash për ta mbajtur atë në gjendje të mirë.

Vibrator Thru Thumper

13,900 LEK

In stock