-20%

Vibrator The Ultimate G-Spot

Çmimi origjinal qe: 7,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,000 LEK.

Kjo lodër seksi e dizajnuar bukur është një masazhues shumë i hollë me shumë qëllime. Koka e hollë e këtij masazhuesi silikoni vibron me një intensitet të madh duke arritur deri në 12 nivele shpejtësie.

Availability: Në gjendje SKU: 210051 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo lodër seksi e dizajnuar bukur është një masazhues shumë i hollë me shumë qëllime. Koka e hollë e këtij masazhuesi silikoni vibron me një intensitet të madh duke arritur deri në 12 nivele shpejtësie. Me një bosht të lakuar dhe dorezë ergonomike mund të gjeni pikën tuaj të ëmbël me saktësi totale. Tani është e mundur të kesh kënaqësi dhe pasion kudo. Masazhuesi Ultimate G-Spot mund të përdoret me siguri për të stimuluar klitorisin, vaginën dhe anusin tek gratë. Bëhuni gati për të eksploruar nivelin e duhur të fuqisë intensive për ju.

Vibrator The Ultimate G-Spot

Çmimi origjinal qe: 7,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,000 LEK.

In stock