Vibrator The Rose G-Spot Bloom

8,300 LEK

Rose është një vibrator elegant i pikës G nga koleksioni elegant Bloom. Dizajni i bukur i vibratorit dhe i paketimit e bën The Rose një lodër të domosdoshme për çdo grua.

Availability: Në gjendje SKU: BLM003 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rose është një vibrator elegant i pikës G nga koleksioni elegant Bloom. Dizajni i bukur i vibratorit dhe i paketimit e bën The Rose një lodër të domosdoshme për çdo grua.

Ky vibrator përmban teknologji unike të rrëshqitjes, e cila e bën më të lehtë konfigurimin e vibratorit ashtu siç ju pëlqen. Funksionon kështu: aktivizoni dridhjet dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar duke shtypur butonin në dorezë. Më pas rrëshqitni gishtin e madh majtas ose djathtas nëpër gjethe për të ulur shpejtësinë e dridhjeve lart ose poshtë. Ka 5 modele të ndryshme dhe 5 shpejtësi për model.

Rose është bërë nga silikoni prej kadifeje, kështu që ndihet fantastik në lëkurën tuaj. Është gjithashtu rezistent ndaj spërkatjes, kështu që mund ta përdorni në dush dhe është e lehtë të penisikohet me kabllon USB të përfshirë. Trëndafili vjen me shtesa të shkëlqyera, domethënë një maskë për sytë dhe një çantë lodër. Ajo vjen gjithashtu me një manual të gjerë që shpjegon mënyrën e përdorimit dhe përdorimit të tij, si dhe këshilla për pastrimin dhe mirëmbajtjen e vibratorit.

Diametri minimal 3.50 cm
Gjatësia 20.00 cm
Diametri maksimal 3.80 cm
Karikues i energjisë (USB)
Niveli i zhurmës Shumë i qetë
Vibrimi Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Provë ndaj spërkatjes së papërshkueshme nga uji

Vibrator The Rose G-Spot Bloom

8,300 LEK

In stock