Vibrator The Pink Kicky Licker

8,100 LEK

Mos zgjidhni midis një vibratori ose një stimuluesi të klimës! Keni ata të dy me këtë vibrator seksi shuplakash. Valët e presionit mbi klitorin tuaj do t’ju japin atë lëvizje të shijshme të gjuhës. Përkuleni këtë bukuri për stimulimin tuaj të pikës G dhe shijoni 9 mënyra të ndryshme dridhjeje dhe lëpirjeje.

Availability: Në gjëndje SKU: 210066 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Mos zgjidhni midis një vibratori ose një stimuluesi të klimës! Keni ata të dy me këtë vibrator seksi shuplakash. Valët e presionit mbi klitorin tuaj do t’ju japin atë lëvizje të shijshme të gjuhës. Përkuleni këtë bukuri për stimulimin tuaj të pikës G dhe shijoni 9 mënyra të ndryshme dridhjeje dhe lëpirjeje.

Boshti i fortë i bërë nga silikoni ndihet i butë në prekje dhe kontrolli është i lehtë për t’u trajtuar. Paloseni këtë fëmijë në formë U-je dhe arrini një orgazmë të dyfishtë të pabesueshme. Sa kohë do t’ju duhet të vini? Shtoni vajin me bazë uji të Zenn për kënaqësinë tuaj. Lehtë për t’u pastruar me ujë dhe sapun, ruajeni në mënyrë të sigurt përsëri në kutinë e tij. • • Vibrator i kombinuar i lëpirjes dhe pikës G • • Përkulshëm i shijshëm për të stimuluar pikën C dhe G • • 9 mënyra lëpirjeje dhe dridhjeje • • Bosht i fortë • • Gjatësia 100% i papërshkueshëm nga uji: 195 mm • Gjatësia e futur: 120 mm • Daimetri :  35 mm • Pesha: 160 g. • Materiali: Silic + ABS • Ngjyra: Rozë • Furnizimi me energji elektrike: USB i rikarikueshëm