Vibrator The Oh Collective

11,800 LEK

Po kërkoni partnerin perfekt për të filluar ose përfunduar ditën tuaj? Kit është një vibrator i brendshëm me shumë shpejtësi, i papërshkueshëm nga uji, i sigurt për trupin dhe super të guximshëm me një ngarkues USB.

Availability: Në gjëndje SKU: E33752 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kompleti | Vibrator Vaginal Bendy për të zbuluar lartësi të reja
Po kërkoni partnerin perfekt për të filluar ose përfunduar ditën tuaj? Kit është një vibrator i brendshëm me shumë shpejtësi, i papërshkueshëm nga uji, i sigurt për trupin dhe super të guximshëm me një ngarkues USB.

8 Mënyrat e ndryshme të dridhjeve dhe shpejtësisë së Kit sigurojnë që ajo të kujdeset për këdo dhe çdo ndjesi që ju po kërkoni. Trupi i tij fleksibël është ideal për stimulim depërtues, klitoral dhe të jashtëm.

Vibe Bendy është pa mend dhe përmban vetëm një buton 1/Off që mund t’i përdorni njëkohësisht për të ndryshuar modelet.

Si të përdorim:

G-spot dhe vibrator klitoral: Për përdorim depërtues dhe të jashtëm.

– Silikonet e sigurta të trupit
– 8 Cilësimet e dridhjeve
– i papërshkueshëm nga uji
– i ngarkuar plotësisht në 120 minuta
– zgjat deri në 150 minuta
– Pesha: 75 gram
– CE, FDA, dhe ISO9001 Certifikuar
– 100% argëtim

Matjet: 14 x 3.2 x 4 cm

1 kit Vibrator fleksibël
1 qese për ruajtjen e iridescent
1 kabllo për ngarkim USB
1 manual i përdorimit shumë -gjuhësh

Përmbajtja:

1 kit G-Spot Vibrator
1 holografisch opbergtasje
1 USB-OPLAADKABEL
1 gebruikers

Vibrator The Oh Collective

11,800 LEK

In stock