-30%

Vibrator the Master

7,056 LEK

Tifozët e vibratorëve thithës do ta pëlqejnë kthesën unike të Masterit. Bëhuni gati për një orgazëm të dyfishtë që stimulon dy nga zonat më të fuqishme erogjene në të njëjtën kohë, ashtu siç duhej të stimuloheshin!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210045 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tifozët e vibratorëve thithës do ta pëlqejnë kthesën unike të Masterit. Bëhuni gati për një orgazëm të dyfishtë që stimulon dy nga zonat më të fuqishme erogjene në të njëjtën kohë, ashtu siç duhej të stimuloheshin! Personalizoni përvojën tuaj me 10 shpejtësi të ndryshme të goditjes së pikës G dhe 10 nivele të shpejtësisë së thithjes.

Kjo veçori revolucionare është e pakrahasueshme, me presion thithës që është i fortë dhe efektiv.

Karakteristikat:

Dridhje me 10 modalitete me 10 nivele të ndryshme shpejtësie
Telekomanduar
Silikoni / ABS
Spërkatje i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: Burgundy
Ngarkimi magnetik USB
Gjatësia: 139 mm
Diametri: 110 mm
Pesha: 173 g
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur
Koha e përdorimit: 1 orë

Vibrator the Master

7,056 LEK

Out of stock