-30%

Vibrator the green Rabbit

Çmimi origjinal qe: 9,720 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,804 LEK.

Orgazma juaj është vetëm një shtypje e një butoni larg. Luaj vetëm me vibratorin tuaj ose ndizni lepurin tuaj për një stimulim intensiv të klitorit. Motorët e dyfishtë do t’ju sjellin kënaqësi maksimale dhe shumë lojëra seksi në dhomën e gjumit.

Availability: Në gjendje SKU: 210065 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Orgazma juaj është vetëm një shtypje e një butoni larg. Luaj vetëm me vibratorin tuaj ose ndizni lepurin tuaj për një stimulim intensiv të klitorit. Motorët e dyfishtë do t’ju sjellin kënaqësi maksimale dhe shumë lojëra seksi në dhomën e gjumit. Ky vibrator do të zgjasë me orë të tëra, gjë që ju jep kohë të mjaftueshme për t’u kënaqur me paralojën dhe për të shtyrë drejt një orgazme ndjesi shpimi gjilpërash. Shijoni kohën tuaj me shtesën tuaj të re dhe mos harroni të shtoni vajin tuaj me bazë uji nga ZENN.

Pastroni lehtësisht me ujë dhe sapun, penisikoni me USB. Ruani në mënyrë të sigurt përsëri në kuti. • • Dyfish më i këndshëm: vibrator me stimulues të klitës lepurushe • • Motorë të dyfishtë; 10 mënyra dridhjeje • • Lehtë për tu kontrolluar me një buton • • 100% i papërshkueshëm nga uji Gjatësia: 205 mm • Gjatësia e futshme: 125 mm • Diametri: 35 mm • Pesha: 155 g. • Materiali: Silic + ABS • Ngjyra: nenexhik • Furnizimi me energji elektrike: USB

Vibrator the green Rabbit

Çmimi origjinal qe: 9,720 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,804 LEK.

In stock