-30%

Vibrator the green double fun

5,180 LEK

Ky vibrator mahnitës është shumëfunksional. Përdoreni atë si një vibrator, duke ju mbushur me ndjesi mahnitëse zhurme ndërsa llamba po stimulon klitorisin tuaj. Lehtë për t’u përdorur në lojëra solo, por shtoni partnerin tuaj dhe lëreni të shijojë edhe ndjesitë tuaja të brendshme.

Availability: Në gjëndje SKU: 140037 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator mahnitës është shumëfunksional. Përdoreni atë si një vibrator, duke ju mbushur me ndjesi mahnitëse zhurme ndërsa llamba po stimulon klitorisin tuaj. Lehtë për t’u përdorur në lojëra solo, por shtoni partnerin tuaj dhe lëreni të shijojë edhe ndjesitë tuaja të brendshme. Flisni për orgazma të dyfishta shpërthyese. Ku do t’ju çojë fantazia juaj? Shtoni vajin me bazë uji nga ZENN për t’ju dhënë atë ndjesi të qetë. Pastrojeni me ujë dhe sapun dhe ruajeni përsëri në kuti pas përdorimit.

Vibrator i klitorisit me telekomandë
10 modele të ndryshme vibruese
Lojë e vetme dhe e partnerit – aventura pa duar
Lehtë për t’u pastruar
I papërshkueshëm nga uji
Gjatësia: 115 mm
Gjatësia e futjes: 110 mm
Diametri: 32 mm
Pesha: 123 g.
Materiali: Silic
Ngjyra: nenexhik
Furnizimi me energji elektrike: USB i ripenisikueshëm

Vibrator the green double fun

5,180 LEK

In stock