Vibrator The Candy Shop Purple Rain

9,200 LEK

Ky është vibratori i dyshes Purple Rain nga grupi Candy Shop. Flexibleshtë fleksibël, gjë që e bën vibratorin të përshtatshëm për përdoruesit që nuk e pëlqejnë ndjenjën e një vibratori të fortë, por preferojnë atë që përkul dhe lëviz së bashku me trupin. It’sshtë gjithashtu e shkëlqyeshme të aplikoni presion të ndryshëm gjatë përdorimit. Vibratori Purple Rain ka 2 motorë të fortë, duke ofruar 7 ritme dridhje dhe 3 shpejtësi për stimulimin vaginal dhe klitorial. Për lehtësi, vibratori rimbushet me kabllon USB të përfshirë. Mos hezitoni të merrni Shiun e purpurt me vete në dush ose vaskë, është i papërshkueshëm nga uji IPX7. Vibratori Candy Shop është bërë prej silikoni dhe ABS. Pshtë pa phthalate, pa latex dhe 100% i sigurt për trupin.

Availability: Në gjendje SKU: 21814 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky është vibratori i dyshes Purple Rain nga grupi Candy Shop. Flexibleshtë fleksibël, gjë që e bën vibratorin të përshtatshëm për përdoruesit që nuk e pëlqejnë ndjenjën e një vibratori të fortë, por preferojnë atë që përkul dhe lëviz së bashku me trupin. It’sshtë gjithashtu e shkëlqyeshme të aplikoni presion të ndryshëm gjatë përdorimit. Vibratori Purple Rain ka 2 motorë të fortë, duke ofruar 7 ritme dridhje dhe 3 shpejtësi për stimulimin vaginal dhe klitorial. Për lehtësi, vibratori rimbushet me kabllon USB të përfshirë. Mos hezitoni të merrni Shiun e purpurt me vete në dush ose vaskë, është i papërshkueshëm nga uji IPX7. Vibratori Candy Shop është bërë prej silikoni dhe ABS. Pshtë pa phthalate, pa latex dhe 100% i sigurt për trupin.

Vibrator The Candy Shop Purple Rain

9,200 LEK

In stock