Vibrator The Candy Shop Pink Lady

8,800 LEK

Ky është masazhi i shkopit Pink Lady nga gamë Candy Shop. Ka një qafë fleksibël që e bën shkopin të përshtatshëm për përdoruesit që nuk e pëlqejnë ndjenjën e një vibratori të fortë, por preferojnë atë që përkul dhe lëviz së bashku me kthesat e trupit. It’sshtë gjithashtu e shkëlqyeshme të aplikoni presion të ndryshëm gjatë përdorimit. Zonja rozë ofron 7 ritme dridhjeje dhe 3 shpejtësi që drejtohen nga një motor i fortë. Për lehtësi, stimuluesi i shkopit është i rimbushshëm me kabllon USB të përfshirë. Mos hezitoni të merrni Zonjën Pink me vete në dush ose vaskë, është i papërshkueshëm nga uji IPX7. Masazhuesi i shkopit Candy Shop është bërë prej silikoni dhe ABS. Pshtë pa phthalate, pa latex dhe 100% i sigurt për trupin.

Availability: Në gjendje SKU: 21816 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky është masazhi i shkopit Pink Lady nga gamë Candy Shop. Ka një qafë fleksibël që e bën shkopin të përshtatshëm për përdoruesit që nuk e pëlqejnë ndjenjën e një vibratori të fortë, por preferojnë atë që përkul dhe lëviz së bashku me kthesat e trupit. It’sshtë gjithashtu e shkëlqyeshme të aplikoni presion të ndryshëm gjatë përdorimit. Zonja rozë ofron 7 ritme dridhjeje dhe 3 shpejtësi që drejtohen nga një motor i fortë. Për lehtësi, stimuluesi i shkopit është i rimbushshëm me kabllon USB të përfshirë. Mos hezitoni të merrni Zonjën Pink me vete në dush ose vaskë, është i papërshkueshëm nga uji IPX7. Masazhuesi i shkopit Candy Shop është bërë prej silikoni dhe ABS. Pshtë pa phthalate, pa latex dhe 100% i sigurt për trupin.

Vibrator The Candy Shop Pink Lady

8,800 LEK

In stock