Vibrator The Candy Shop Peach Party

7,000 LEK

Ky është vibratori i Peach Party nga grupi Candy Shop. Flexibleshtë fleksibël, gjë që e bën vibratorin të përshtatshëm për përdoruesit që nuk e pëlqejnë ndjenjën e një vibratori të fortë, por preferojnë atë që përkul dhe lëviz së bashku me trupin. It’sshtë gjithashtu e shkëlqyeshme të aplikoni presion të ndryshëm gjatë përdorimit. Partia Peach ofron 7 ritme dridhje dhe 3 shpejtësi që drejtohen nga një motor i fortë. Për lehtësi, vibratori rimbushet me kabllon USB të përfshirë. Mos hezitoni të merrni Partinë e Pjeshkës me vete në dush ose vaskë, është i papërshkueshëm nga uji IPX7. Vibratori Candy Shop është bërë prej silikoni dhe ABS. Pshtë pa phthalate, pa latex dhe 100% i sigurt për trupin.

Availability: Në gjëndje SKU: 21815 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky është vibratori i Peach Party nga grupi Candy Shop. Flexibleshtë fleksibël, gjë që e bën vibratorin të përshtatshëm për përdoruesit që nuk e pëlqejnë ndjenjën e një vibratori të fortë, por preferojnë atë që përkul dhe lëviz së bashku me trupin. It’sshtë gjithashtu e shkëlqyeshme të aplikoni presion të ndryshëm gjatë përdorimit. Partia Peach ofron 7 ritme dridhje dhe 3 shpejtësi që drejtohen nga një motor i fortë. Për lehtësi, vibratori rimbushet me kabllon USB të përfshirë. Mos hezitoni të merrni Partinë e Pjeshkës me vete në dush ose vaskë, është i papërshkueshëm nga uji IPX7. Vibratori Candy Shop është bërë prej silikoni dhe ABS. Pshtë pa phthalate, pa latex dhe 100% i sigurt për trupin.

Vibrator The Candy Shop Peach Party

7,000 LEK

In stock