-20%

Vibrator The Best Shape

Çmimi origjinal qe: 9,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,280 LEK.

Më në fund, një shtytës për çdo trup! Përmban një motor me tre shpejtësi shtytjeje dhe dhjetë frekuenca që ofron stimulim të synuar dhe pa duar. Është në gjendje të fusë dhe masazhojë pikat tuaja të ëmbla. Është një lodër seksi me shumë qëllime që mund të përdoret në mënyrë vaginale ose anale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210091 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Më në fund, një shtytës për çdo trup! Përmban një motor me tre shpejtësi shtytjeje dhe dhjetë frekuenca që ofron stimulim të synuar dhe pa duar. Është në gjendje të fusë dhe masazhojë pikat tuaja të ëmbla. Është një lodër seksi me shumë qëllime që mund të përdoret në mënyrë vaginale ose anale. Baza me teksturë është projektuar për të dridhur kundër klitorisit ose perineumit, për orgazma dinamike dhe të plota. • 100% i papërshkueshëm nga uji – Lehtë për t’u pastruar. Pas përdorimit, shpëlajeni ose fshijeni me një sapun dhe ujë të butë, ose provoni pastruesin e lodrave për një pastrim edhe më të shpejtë. Lëreni të thahet në ajër dhe ruajeni në një vend të pastër të matur për herën tjetër. Ne rekomandojmë lubrifikantë me bazë uji për shkak të materialit të kësaj lodre. Gjithmonë gati për të udhëtuar ose për t’u përdorur në banjë ose dush!

Matjet:
Gjatësia totale: 130-150 mm
Gjatësia e futjes: 125 mm
Diametri: 38 mm
Pesha: 268 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: mente jeshile
Përmban një motor me tre shpejtësi shtytjeje dhe dhjetë frekuenca që ofron stimulim të synuar dhe pa duar. Gjithashtu penisikohet në mënyrë magnetike nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kablli i përfshirë

Vibrator The Best Shape

Çmimi origjinal qe: 9,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,280 LEK.

Out of stock