Vibrator TENDER TULIP PURPLE

3,500 LEK

2 motorë të fuqishëm. 10 modele vibruese. Vibruese e zhurmës së ulët. Pa ftalate. I papërshkueshëm nga uji. Përdor bateri AA 2x, të papërfshira. Tulipani Tender është një vibrator i fortë në një ngjyrë të ndritshme. Me boshtin e saj si një lule hapëse dhe stimuluesin e veçantë të klitorisit me nubs, është një lodër për të stimuluar pikat e nxehta me të vërtetë mirë. Tulipani Tender ofron 10 modele vibrimi. Butoni i energjisë dhe funksionit janë në bazën e lodrës, me thekse me ngjyrë argjendi. E bërë nga silikoni i sigurt për trupin, lëkura e lodrave është shumë e butë në prekje. Një tipar i veçantë i këtij vibratori është se ka veti të ulëta të zhurmës. 2 motorët e fuqishëm do ta bëjnë punën e tyre në heshtje, gjë që është shumë e dobishme për të rritur gjendjet shpirtërore.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 21719 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

2 motorë të fuqishëm. 10 modele vibruese. Vibruese e zhurmës së ulët. Pa ftalate. I papërshkueshëm nga uji. Përdor bateri AA 2x, të papërfshira. Tulipani Tender është një vibrator i fortë në një ngjyrë të ndritshme. Me boshtin e saj si një lule hapëse dhe stimuluesin e veçantë të klitorisit me nubs, është një lodër për të stimuluar pikat e nxehta me të vërtetë mirë. Tulipani Tender ofron 10 modele vibrimi. Butoni i energjisë dhe funksionit janë në bazën e lodrës, me thekse me ngjyrë argjendi. E bërë nga silikoni i sigurt për trupin, lëkura e lodrave është shumë e butë në prekje. Një tipar i veçantë i këtij vibratori është se ka veti të ulëta të zhurmës. 2 motorët e fuqishëm do ta bëjnë punën e tyre në heshtje, gjë që është shumë e dobishme për të rritur gjendjet shpirtërore.

Vibrator TENDER TULIP PURPLE

3,500 LEK

In stock