Vibrator Tate G-Spot

7,600 LEK

Vibrator Tate G-spot është një vibrator klasik. Ajo ofron një kontroll të fortë, kështu që vibratori është i lehtë për t’u mbajtur gjatë përdorimit. Falë modelit të tij ergonomik, ai pa mundim arrin pikat e duhura. Vibrator Tate është i butë dhe i lehtë për t’u përdorur. Ka 10 nivele dridhjeje dhe është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni në dush dhe banjë.

Availability: Në gjendje SKU: GVO001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Tate G-spot është një vibrator klasik. Ajo ofron një kontroll të fortë, kështu që vibratori është i lehtë për t’u mbajtur gjatë përdorimit. Falë modelit të tij ergonomik, ai pa mundim arrin pikat e duhura. Vibrator Tate është i butë dhe i lehtë për t’u përdorur. Ka 10 nivele dridhjeje dhe është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni në dush dhe banjë.

Vibrator Tate G-Spot

7,600 LEK

In stock