-30%

Vibrator Taptation G-Spot

Çmimi origjinal qe: 7,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,040 LEK.

Taptation Vibe Tapping Stimulator i pikës G

Availability: Në gjendje SKU: ET853BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Taptation Vibe Tapping Stimulator i pikës G

 

Materiali silikoni
Pesha 189 gram
Fuqia e dridhjeve Dridhje të ndryshueshme
Operacioni Shtypni butonin
Dridhje dhe pulsim
Koha e ekzekutimit 90 min
I papërshkueshëm nga uji
Ngjyrë Blu
Lubrifikant i përshtatshëm
Me bazë uji
Stimulimi i pikës G
Gjatësia 22.00 cm
Diametri maksimal 4.30 cm

Vibrator Taptation G-Spot

Çmimi origjinal qe: 7,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,040 LEK.

In stock