Vibrator Svakom Tulip

6,700 LEK

I vogël i papërshkueshëm nga uji për në lëvizje!
Vibrator i fuqishëm plumbash Tulip nga Svakom me një dizajn të lakuar dhe me brazdë. Vibratori silikoni është i vogël, kompakt, i fuqishëm, jashtëzakonisht i butë dhe shumë i këndshëm për t’u mbajtur – gjithashtu përshtatet në çdo çantë! Pesha e lehtë jashtëzakonisht stimuluese, miqësore për fillestarët (42 g) mund të integrohet në çdo lloj loje solo ose partneri për kënaqësi shtesë.

Availability: Në gjendje SKU: 05545610000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I vogël i papërshkueshëm nga uji për në lëvizje!
Vibrator i fuqishëm plumbash Tulip nga Svakom me një dizajn të lakuar dhe me brazdë. Vibratori silikoni është i vogël, kompakt, i fuqishëm, jashtëzakonisht i butë dhe shumë i këndshëm për t’u mbajtur – gjithashtu përshtatet në çdo çantë! Pesha e lehtë jashtëzakonisht stimuluese, miqësore për fillestarët (42 g) mund të integrohet në çdo lloj loje solo ose partneri për kënaqësi shtesë.

10 mënyra të fuqishme vibrimi ofrojnë stimulim të larmishëm të pikave të kënaqësisë së brendshme dhe të jashtme dhe mund të kontrollohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Tulipani është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të përdoret gjithashtu në banjë ose dush.

E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB dhe një çantë magazinimi.

Gjatësia e plotë 10.6 cm, Ø max. 2.6 cm. Pesha 42 g.
Silikoni, PU.

  • Mini vibrator i fuqishëm – përshtatet brenda çdo çante
  • 10 mënyra dridhjeje (kontrolli me një buton)
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Vrazda stimuluese intensive
  • Silikoni jashtëzakonisht i butë
  • Miqësore për fillestarët
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Vibrator Svakom Tulip

6,700 LEK

In stock