-30%

Vibrator SVAKOM Connexion Emma

Çmimi origjinal qe: 14,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,800 LEK.

APP i kontrolluar, kënaquni me kë të doni, kudo që të jeni
I kontrolluar nga distanca nëpërmjet APP-së, hiqni dorë nga fuqia dhe lëreni partnerin tuaj t’ju udhëheqë në një udhëtim kënaqësie, nga kudo, në çdo kohë.

Availability: Në gjendje SKU: E30976 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kontroll inteligjent i APP-së
Kontrolli në distanca të gjata
Lidhu me videot interaktive 2D
Webkamera interaktive

APP i kontrolluar, kënaquni me kë të doni, kudo që të jeni
I kontrolluar nga distanca nëpërmjet APP-së, hiqni dorë nga fuqia dhe lëreni partnerin tuaj t’ju udhëheqë në një udhëtim kënaqësie, nga kudo, në çdo kohë.

Lidhu me videot interaktive 2D
Një funksion interaktiv në kohë reale do t’ju lejojë të sinkronizoni me videot tuaja të preferuara interaktive 2D dhe do t’ju lejojë që përmbajtja juaj e preferuar t’ju çojë në lartësi të reja dhe më të mira.

Webkamera interaktive
Veçoria interaktive e kamerës së internetit e bën Emma Neo një armë sekrete për interpretuesit e kamerave. Mund të qëndroni më të lidhur me fansat tuaj, të uleni, të relaksoheni dhe të shijoni udhëtimin me të cilin do t’ju çojnë.

Çmimi Reddot Design
Fuqia, një dizajn seksi dhe lidhja e parezistueshme (veshi i lepurit), krijojnë një cilësi që është e pamundur të injorohet.

Emma Neo është një vibrator i fuqishëm interaktiv i shkopit ngrohës, dizajn seksi me veshë të ndashëm lepurushi, i përdor për të stimuluar veshët, qafën, thithkat dhe të gjitha ato zona të ndjeshme që kanë nevojë për më shumë vëmendje…

Dridhje e fuqishme
E pajisur me një motor vibrues me frekuencë të lartë, një penisikim i plotë i vetëm ju sjell 4 orë kënaqësi të pandërprerë. Vjen me 5+1 mënyra vibrimi dhe 5 intensitete, që ju lënë me detyrën e shijshme për të provuar të gjitha kombinimet.

Ndjeni nxehtësinë
Bërthama ngrohëse e integruar për të ngrohur shkopin vibrues deri në 38?, do të shijoni nga një seancë e nxehtë e shijshme edhe në dimrin më të ftohtë.

Temperatura konstante 38 gradë

Modaliteti inteligjent SVAKOM
Një modalitet i sinkronizuar kënaqësie ku ritmi dhe intensitetet e sakta janë të parazgjedhura me kujdes që ju çojnë nga paraloja e turpshme në kulme të shumta me vetëm një prekje.

Dizajn i papërshkueshëm nga uji
Emma Neo është ndërtuar me teknologjinë më të sofistikuar të gjitha të paketuara në një material të papërshkueshëm nga uji që e bën atë super të lehtë për t’u pastruar dhe një aleat të shkëlqyer kur jeni në banjë, dush ose vaskë të nxehtë.

Specifikimet
Emri i produktit: Emma Neo
Materiali: Silikoni, ABS+PC, Metalet
Madhësia: diametri 48mmx209.5mm
Pesha: 210g
Mënyrat e dridhjeve: 5+1

Lloji i baterisë: Bateri polimer litium
Kapaciteti i baterisë: 2200 mAh
Koha e penisikimit: 5 orë
Koha e përdorimit: 4 orë
Rezistenca ndaj ujit: I papërshkueshëm nga uji

Vibrator SVAKOM Connexion Emma

Çmimi origjinal qe: 14,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,800 LEK.

In stock