Vibrator Svakom Avery

11,900 LEK

Specialisti elegant i shtytjes për vaginë dhe klitorisin!
Vibratori i lepurit Avery nga Svakom ka një funksion shtytës energjik për stimulim të dyfishtë të thellë dhe intensiv të vaginës dhe klitorisit.

Availability: Në gjendje SKU: 05587700000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator lepuri me funksion shtytjeje
5 mënyra shtytjeje + 5 mënyra dridhjeje në 5 shpejtësi
Funksionet mund të kontrollohen veçmas/së bashku
Me valë stimuluese
Lehtë për t’u përdorur dhe fleksibël
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë prej kadifeje
E ripenisikueshme – përfshirë. një penisikues magnetik USB

Specialisti elegant i shtytjes për vaginë dhe klitorisin!
Vibratori i lepurit Avery nga Svakom ka një funksion shtytës energjik për stimulim të dyfishtë të thellë dhe intensiv të vaginës dhe klitorisit. Vibratori fleksibël silikoni është shumë i butë dhe kjo do të thotë se është shumë i lehtë për t’u mbajtur dhe gjithashtu rrëshqet mbi lëkurë dhe në thellësi intime pothuajse vetë.

5 mënyrat e shtytjes intensive dhe 5 mënyrat e dridhjeve në 5 shpejtësi ofrojnë kënaqësi të gjithanshme për argëtim të larmishëm. Funksionet mund të kontrollohen së bashku ose veçmas – me shtypjen e një butoni. Avery mund të përdoret edhe në banjë ose në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji.

I ripenisikueshëm – përfshin një penisikues magnetik USB dhe një çantë magazinimi.

18,6 cm x 7,4 cm x 3,3 cm.
Pesha 183 g (+/- 10 g).
Silikoni, ABS.

Vibrator Svakom Avery

11,900 LEK

In stock