-30%

Vibrator Svakom Amy 2

Çmimi origjinal qe: 11,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,980 LEK.

Specialisti elegant për klitorisin e pikës G!
Vibratori Amy 2 nga Svakom është në një formë të lakuar mrekullisht ergonomike dhe gjithashtu ka një majë të rrafshuar, e cila është e përkryer për stimulimin e pikave të kënaqësisë brenda dhe në trup.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05587880000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i pikës G dhe klitorisit
Me një majë të rrafshuar me pika kënaqësie
5 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi
Në një formë të lakuar mrekullisht ergonomike
Lehtë për t’u përdorur dhe fleksibël
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë prej kadifeje
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Specialisti elegant për klitorisin e pikës G!
Vibratori Amy 2 nga Svakom është në një formë të lakuar mrekullisht ergonomike dhe gjithashtu ka një majë të rrafshuar, e cila është e përkryer për stimulimin e pikave të kënaqësisë brenda dhe në trup. Vibratori fleksibël silikoni është shumë i butë dhe kjo do të thotë se është shumë i lehtë për t’u mbajtur dhe gjithashtu rrëshqet mbi lëkurë dhe në thellësi intime pothuajse vetë. Kjo do të thotë që vibratori i lehtë por intensiv mund të integrohet gjithashtu lehtësisht në argëtimin e vetëm ose të çiftit.

5 mënyrat e dridhjeve intensive në 5 shpejtësi ofrojnë kënaqësi të gjithanshme të brendshme dhe të jashtme dhe për këtë arsye janë perfekte për argëtim të larmishëm. Funksionet mund të kontrollohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Amy2 mund të përdoret edhe në banjë ose dush sepse është i papërshkueshëm nga uji.

E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB dhe një çantë magazinimi.

17,4 cm x 4 cm x 3 cm.
Pesha 123 g.
Silikoni, ABS.

Vibrator Svakom Amy 2

Çmimi origjinal qe: 11,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,980 LEK.

Out of stock