Vibrator Svakom Alice Rabbit

10,500 LEK

Motorët e dyfishtë dhe stimuluesit e dyfishtë do të dyfishojnë kënaqësinë tuaj sa herë që Alice është në duart tuaja. Lëkura me stil të mrekullueshëm, lëkura e papërshkueshme nga uji e Alice’s Silicone do të rrëshqasë në ju pa mundim dhe me kënaqësi.

Availability: Në gjëndje SKU: E26503 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Motorët e dyfishtë dhe stimuluesit e dyfishtë do të dyfishojnë kënaqësinë tuaj sa herë që Alice është në duart tuaja. Lëkura me stil të mrekullueshëm, lëkura e papërshkueshme nga uji e Alice’s Silicone do të rrëshqasë në ju pa mundim dhe me kënaqësi. Dy motorë të veçantë stimulojnë zona të ndryshme brenda dhe jashtë dhe 8 mënyrat e pasionit të shpejtësisë dhe pulsimit do ta kryejnë punën çdo herë. I rimbushshëm, plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i bërë duke përdorur teknologjinë 100% të gjelbër, dizajni inteligjent me shkëlqim i Alice është jashtëzakonisht i qetë për kënaqësi dhe kënaqësi të patejkalueshme.

Karakteristikat e produktit:
– 100% i papërshkueshëm nga uji
– Mënyra inteligjente Svakom
– motorët e pavarur të dyfishtë për kënaqësi të dyfishtë
– Materiali i gjelbër
– pa zhurmë
– Rimbushësueshëm

Materiali: silikoni i sigurt për trupin
Madhësia: 176x84x30mm
Pesha: 105 g
Kapaciteti i baterisë: 430mAh
Lloji i baterisë: Bateria e litiumit polimer
Koha e karikimit: 1.5 orë
Përdorimi i kohës: 2 orë
Repelenca e ujit: 100% i papërshkueshëm nga uji (IPX7)
Mënyra e dridhjes: 7+1

Vibrator Svakom Alice Rabbit

10,500 LEK

In stock