Vibrator Supreme Vibe

4,000 LEK

Ky vibrator rozë me dizajn klasik është perfekt për çdo moment. Lodra kompakte seksi është e pajisur me detaje të mrekullueshme siç janë dizajni me lule dhe panelet e artë të trëndafilit në pjesën e poshtme. Lodra seksi është e lehtë për tu përdorur duke përdorur butonin në fund të vibratorit. Dridhësi ka 10 cilësime të ndryshme dridhjeje që përbëhen nga shpejtësi dhe modele të ndryshme. Vibratori funksionon me 2 bateri AA. Pastroni lodrën pas përdorimit me pastrues lodrash dhe një leckë të pastër.

Availability: Në gjëndje SKU: ET480PNK Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator rozë me dizajn klasik është perfekt për çdo moment. Lodra kompakte seksi është e pajisur me detaje të mrekullueshme siç janë dizajni me lule dhe panelet e artë të trëndafilit në pjesën e poshtme. Lodra seksi është e lehtë për tu përdorur duke përdorur butonin në fund të vibratorit. Dridhësi ka 10 cilësime të ndryshme dridhjeje që përbëhen nga shpejtësi dhe modele të ndryshme. Vibratori funksionon me 2 bateri AA. Pastroni lodrën pas përdorimit me pastrues lodrash dhe një leckë të pastër.

Vibrator Supreme Vibe

4,000 LEK

In stock